KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsnig 9052072
nr 905 2072
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsnig , Louis Sparre (1863-1964), signerad. 1927, Stockholmsmotiv mm: 13x20
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 20:46:17
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr